Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Šport mladih

v šolskem letu 2014/2015


MALI NOGOMET

St. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2000 in ml. 10. 11. 2014 Sevnica Sevnica, Blanca, Tržišče, Boštanj, Radeče Sevnica, Boštanj, Radeče
učenke l.2000 in ml. 11. 11. 2014 Sevnica Sevnica, Šentjanž, Boštanj, Šentjanž, Boštanj, Radeče


ROKOMET

St. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2000 in ml. ---
učenke l.2000 in ml. 3. 12. 2014 Sevnica Sevnica, Boštanj, Boštanj, Sevnica


KOŠARKA

St. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2000 in ml. 10.12.2014  Blanca Sevnica, Blanca, Boštanj  Blanca, Boštanj
učenke l.2000 in ml. 10. 12. 2014 Blanca Šentjanž, Blanca Šentjanž, Blanca



ODBOJKA

St. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2000 in ml. 22.12.2014  Sevnica Sevnica, Tržišče  Sevnica, Tržišče
učenke l.2000 in ml. 22. 12. 2014 Sevnica Sevnica, Boštanj Šentjanž, Blanca



BADMINTON

St. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2000 in ml. 16.1.2015  Krmelj Sevnica, Krmelj
učenke l.2000 in ml. 16.1.2015 Krmelj Sevnica, Krmelj


KOŠARKA

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2002 in ml. 25.2.2015  Blanca Sevnica, Blanca, Šentjanž  Blanca, Sevnica
učenke l.2002 in ml. 25. 2. 2015 Blanca Šentjanž, Blanca Šentjanž, Blanca


ODBOJKA

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2002 in ml. 26.3.2015  Boštanj Boštanj, Tržišče  Boštanj, Tržišče
učenke l.2002 in ml. 26. 3. 2015 Boštanj Boštanj, Tržišče Boštanj, Tržišče


MINI ODBOJKA

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2003 in ml. 1.4.2015  Sevnica Sevnica, Tržišče  Sevnica, Tržišče
učenke l.2003 in ml. ----


ROKOMET

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2002 in ml. 8.4.2015  Sevnica Boštanj, Sevnica  Boštanj, Sevnica
učenke l.2002 in ml. 8. 4. 2015 Sevnica Boštanj, Sevnica Boštanj, Sevnica


KROS

Blanca, 14. 4. 2015


NOGOMET

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2002 in ml. 12.5.2015  Tržišče Boštanj, Sevnica, Šentjanž, Tržišče, Radeče Sevnica, Boštanj, Radeče
učenke l.2002 in ml. 15. 5. 2015 Sevnica Sevnica, Šentjanž, Tržišče Sevnica, Tržišče


ATLETIKA

Radeče, 14. 5. 2015


NOGOMET

Ml. dečki in deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno
učenci l.2004 in ml. 3.6.2015  Tržišče Sevnica, Tržišče -----
učenke l.2004 in ml. 3.6.2015 Tržišče Sevnica, Tržišče -----





v šolskem letu 2013/2014

 


                                                 MALI NOGOMET
St. deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenke l.1999 in ml.

ponedeljek,
12. 11. 2013

 Tržišče

Sevnica, Šentjanž, Tržišče, Boštanj

Sevnica,
Tržišče

St. dečki:

kategorija  datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l.1999 in ml.

ponedeljek,
11. 11. 2013

Sevnica

Radeče, Sevnica, Šentjanž, Tržišče,  Blanca

Sevnica, Boštanj, Radeče


                                                       ROKOMET

St. dečki:

kategorija datum tekmovanja  kraj udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l.1999 in ml.

sreda,
20. 11. 2013

Sevnica

Sevnica, Šentjanž, Tržišče,  Boštanj

 Sevnica, Boštanj, Radeče

St. deklice:

kategorija datum tekmovanja  kraj udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenke l.1999 in ml.

 torek,
19. 11. 2013

Sevnica

Sevnica,
Boštanj

 

Sevnica,
Boštanj


                                                        KOŠARKA

Ml. dečki:

kategorija datum tekmovanja kraj udeležene osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l.2001 in ml.

torek,
11. 2. 2014

Blanca

Radeče, Sevnica,  Blanca, 

Sevnica, Blanca,
Radeče

 St. dečki:

kategorija datum tekmovanja  kraj udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l.1999 in ml.

četrtek,
28. 11. 2013

Blanca

Radeče, Sevnica, Šentjanž, Blanca,  Boštanj

 Boštanj, Sevnica,
Radeče

St. dečki:

kategorija datum tekmovanja  kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenke l.1999 in ml.

 sreda,
27. 11. 2013

Blanca

Šentjanž, Blanca, Radeče

 Šentjanž, Blanca, Radeče


                                                               ŠAH

Posamično tekmovanje:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

posamično tekmovanje

sobota,
7. 12. 2013

Boštanj

Sevnica, Šentjanž, Blanca, Boštanj, Tržišče, Loka

 vsi udeleženci medobčinskega prvenstva

Ekipno tekmovanje:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

ekipno tekmovanje

sobota,
25. 1. 2014

Sevnica

Sevnica, Šentjanž, Blanca, Boštanj, Tržišče,   Loka

 1. - 3. mesto pri učencih

vse ekipe pri učenkah


                                                         ODBOJKA

Ml. dečki:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l. 2001 in ml.

ponedeljek,
17. 3. 2014

Sevnica

Radeče, Tržišče, Sevnica

 Tržišče, Sevnica,
Radeče

Ml. deklice:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenke l.2001 in ml.

ponedeljek,  17.3. 2014

Športni dom Sevnica

Sevnica, Tržišče


Tržišče Radeče

St. dečki:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenci l.1999 in ml.

sreda,
11. 12. 2013

Sevnica

Radeče, Tržišče


Tržišče, Radeče

St. deklice:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

učenke l.1999 in ml.

sobota,
11. 12. 2013

Sevnica

Sevnica, Blanca, Boštanj


Sevnica, Boštanj


                                                        BADMINTON


Posamično tekmovanje:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

posamično tekmovanje letnik 1999 in letnik 2001

ponedeljek,
13. 1. 2014

Krmelj

Sevnica, Blanca, Krmelj

 prvi štirje iz vsake kategorije


                                                      NAMIZNI TENIS

Posamično in ekipno tekmovanje:

kategorija datum tekmovanja kraj  udeležene  osnovne šole uvrstitev na področno

ekipno in posamično

torek,
16. 1. 2014

Radeče

Sevnica, Radeče


 


Na www.kstm.si uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o piškotkih....

Soglašam z uporabo piškotkov na tej strani