Javni zavod za kulturo, šport, turizem
in mladinske dejavnosti Sevnica

Kontakt

Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica

(KŠTM Sevnica)

Glavni trg 19
8290 Sevnica

 07/81-61-070
 07/81-61-079
 info@kstm.si
 www.kstm.si

Davčna številka: 59571098
ID št. za DDV: SI59571098
Številka podračuna: SI56 0131 0600 0000 209
Matična številka: 2171724
Šifra PU: 72532


Mojca Pernovšek
direktorica
 mojca.pernovsek@kstm.si
 07/81-61-070

Matej Imperl
svetovalec za razvoj
 matej.imperl@kstm.si
 07/81-61-077
 051/680-280

Marjeta Lamovšek
svetovalka za strokovne administrativne zadeve
 marjeta.lamovsek@kstm.si
 07/81-61-070
 051/680-281

Stanislava Stibrič
delovodja V za finančno področje
 stanka.stibric@kstm.si
 07/81-61-078

Karmen Tabor
pomožna delavka
 051 680 283

Rok Petančič
svetovalec za kulturo
 rok.petancic@kstm.si
 07/81-61-075
 051/680-289

Iztok Felicijan
delovodja V za kulturo
 iztok.felicijan@kstm.si
 07/81-61-074
 051/680-285

Petra Biderman
svetovalka za šport
 petra.biderman@kstm.si
 07/81-61-073
 031/703-982

Anton Kolman
vzdrževalec športne infrastrukture II
 anton.kolman@kstm.si
 07/81-61-071
 041/328-169

Milan Ogorevc
vzdrževalec športne infrastrukture II
 milan.ogorevc@kstm.si
 041/527-166

Annemarie Culetto
svetovalka za turizem
 annemarie.culetto@kstm.si
 031/344-916

Zdravko Remar
delovodja V za turizem
 zdravko.remar@kstm.si
 07/81-65-462
 051/680-287

Alenka Kozorog
delovodja V za turizem
 alenka.kozorog@kstm.si
 07/81-61-072
 051/680-288

Barbara Zagorc
svetovalka za mladino
 barbara.zagorc@kstm.si
 040/898-966

Mojca Švigelj
višja referentka za mladino
 mojca.svigelj@kstm.si
 07/81-61-076
 051/680-290


Pošljite nam svoj predlog