Javni zavod za kulturo, šport, turizem
in mladinske dejavnosti Sevnica

Kontakti

Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica

(KŠTM Sevnica)

Glavni trg 19
8290 Sevnica

 07/81-61-070
 info@kstm.si
 www.kstm.si

Davčna številka: 59571098
ID št. za DDV: SI59571098
TRR: 0110 0600 8331 353
Matična številka: 2171724
Šifra PU: 72532


Mojca Pernovšek
direktorica
 mojca.pernovsek@kstm.si
 07/81-61-070

Matej Imperl
svetovalec za razvoj
 matej.imperl@kstm.si
 07/81-61-077
 051/680-280

Marjeta Lamovšek
svetovalka za strokovne administrativne zadeve
 marjeta.lamovsek@kstm.si
 07/81-61-070
 051/680-281

Stanislava Stibrič
delovodja V za finančno področje
 stanka.stibric@kstm.si
 07/81-61-078

Karmen Tabor
pomožna delavka
 051 680 283

Iztok Felicijan
delovodja V za kulturo
 iztok.felicijan@kstm.si
 07/81-61-074
 051/680-285


Petra Stopar
višja referentka za turizem
 petra.stopar@kstm.si
 07/81-65-462
  051/680-287

Alenka Kozorog
delovodja V za turizem
 alenka.kozorog@kstm.si
 07/81-61-072
 051/680-288


Brigita Košar
svetovalka za kulturo
 brigita.kosar@kstm.si
 051/680-289
 07/81-61-075

Mojca Švigelj
višja referentka za mladino
 mojca.svigelj@kstm.si
 07/81-61-076
 051/680-290

Nataša Rupnik
svetovalka za mladino
 natasa.rupnik@kstm.si
 07/81-61-071
 051/680-220


Petra Biderman
svetovalka za šport
 petra.biderman@kstm.si
 07/81-61-073
 031/703-982


Jan Samide
svetovalec za šport
 jan.samide@kstm.si
 051/215-111


Andrej Ljubi
vzdrževalec športne infrastrukture II
 
 051/236-491


David Sternad
vzdrževalec športne infrastrukture II
 
 031/729-126