Javni zavod za kulturo, šport, turizem
in mladinske dejavnosti Sevnica

Kontakti

Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica

(KŠTM Sevnica)

Glavni trg 19
8290 Sevnica

 07/81-61-070
 07/81-61-079
 info@kstm.si
 www.kstm.si

Davčna številka: 59571098
ID št. za DDV: SI59571098
Številka podračuna: SI56 0131 0600 0000 209
Matična številka: 2171724
Šifra PU: 72532


Mojca Pernovšek
direktorica
 mojca.pernovsek@kstm.si
 07/81-61-070

Marjeta Lamovšek
poslovna tajnica uprave
 marjeta.lamovsek@kstm.si
 07/81-61-070
 051/680-281

Matej Imperl
svetovalec za razvoj
 matej.imperl@kstm.si
 07/81-61-077
 051/680-280

Rok Petančič
svetovalec za kulturo
 rok.petancic@kstm.si
 07/81-61-075
 051/680-289

Iztok Felicijan
referent za kulturo
 iztok.felicijan@kstm.si
 07/81-61-074
 051/680-285

Petra Biderman
referentka za športne dejavnosti
 petra.biderman@kstm.si
 07/81-61-073
 031/703-982

Zdravko Remar
referent za turizem I.
 zdravko.remar@kstm.si
 07/81-61-071
 051/680-287

Alenka Kozorog
referentka za turizem II.
 alenka.kozorog@kstm.si
 07/81-61-072
 051/680-288

Mojca Švigelj
referentka za mladinske dejavnosti I.
 mojca.svigelj@kstm.si
 051/680-290

Stanislava Stibrič
finančnica
 stanka.stibric@kstm.si
 07/81-61-078

Karmen Tabor
čistilka
 051/680-283

Anton Kolman
hišnik
 anton.kolman@kstm.si
 041/328-169

Barbara Zagorc
zunanja sodelavka na mladinski dejavnosti
 mladi.sevnica@kstm.si